Elbo alarm do bazénu

Kód: ELBO 073
Akce Tip
Značka: Elbo
3 500 Kč –53 %
bazenovy alarm padu do vody vody
3 500 Kč –53 % 1 633 Kč 1 350 Kč bez DPH
Skladem (8 ks)

Bazénový alarm detekuje pohyb vodní hladiny při pádu do vody. Elektronické monitorovací zařízení, které detekuje pohyb vodní hladiny, např. při pádu dítěte nebo zvířete do vody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Napájení přijímač 230V AC, vysílač 2x 1,5V bat AA
Dosah až 300m
Výkon sirény 95dB

Bazénové čidlo automaticky vyšle bezdrátový signál a spustí sirénu při záznamu dostatečně velké vlny (lze nastavit citlivost čidla). Nezávislé na výšce vodní hladiny a typu břehu (možno použít pro jakékoliv bazény či zahradní jezírka), vysoká ochrana před vnějším prostředí IP67 (možno použít pro běžně chemicky upravené bazény i se slanou vodu), obousměrná komunikace (zaručuje vysokou spolehlivost přenosu signálu), možnost nastavení citlivosti snímače (nastavení prahu citlivosti podle prostředí a filtrace), automatická aktivace (po vložení na klidnou vodní hladinu se automaticky aktivuje po 30s), pohotovostní režim (vhodný v době koupání, po uklidnění hladiny se alarm automaticky aktivuje po 2 min).

Balení  ELBO-073 obsahuje:

bazénové čidlo (vysílač), siréna (přijímač), přísavka (pro uchycení čidla), provázek, 2 ks baterií 1,5 V AA, návod na použití.

Doplňkové parametry

Kategorie: Alarmy
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář